4/A Hizmet Dökümü Alma

4A Hizmet Dökümü Alma,Hizmet Dökümü,SGK Hizmet Dökümü Alma işlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.Eski SSK'lı yeni 4a çalışanları ve eski Bağ-Kur'lu yeni 4b Çalışanları esgm.gov.tr adresinden aldığınız hizmet dökümü belgesi artık www.turkiye.gov.tr adresinden sunulmaktadır. Hizmet Dökümü almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

SGK Hizmet Dökümü almak ve çalıştığınız gün sayısı ile sgk prim gün sayınızı kontrol etmek,emeklilik işlemleriniz için hizmet dökümü almak ve esgm e hizmet uygulamalarına girerek hizmet sorgulamak, ve tüm gsk hizmet işlemlerinizi e-devlet üzerinden gerçekleştirmek için aşağıdaki pencereyi tıklayınız.

SSK İLE İLGİLİ BİLGİLERİ SORGULAMAK ARTIK DAHA KOLAY!
SSK kurumunun genel anlamına bakıldığı zaman SGK ile çalışan ve insanlara sağlık ve sigorta anlamında hizmet veren bir kuruluştur. SSK ile emekli olan bir birey ödemiş olduğu primler ve hizmet vermiş olduğu yıllar karşısında ne kadar ücret alacağı, ne kadar prim ödediği, ne kadar daha prim ödemesi gerektiği, emekliliğine kaç yıl kaldığı, emekli oldu ise ne kadar zam yapıldı gibi soruları merak edebilir. Bu bilgilerine ulaşım sağlaması için birçok alternatif bulunabilir. Bunlardan en güveniliri olan SSK Sorgulama ile tüm aradığınız sorulara ulaşabilirsiniz.
Her yıl belirli aralıklar ile yapılıyor olan zam miktarları gibi tüm bilgileri rahatlık ile öğrenme olanağına sahip olduğunuz SSK Sorgulama sizler için de büyük bir avantaj niteliğindedir. Sizler için gerekli olan bilgilerin yer aldığı bu sisteme giriş yapmanız için de birkaç alternatif de bulunmaktadır. Bu sisteme isteyen TC kimlik numarası ile isteyen e-devlet ile isteyen de SMS yolu ile ulaşımı da sağlayabilir. En güveniliri olan e-devlet ile olan kısmı da hem bilgilerinize istediğiniz yerden rahat ulaşımınızı sağlar iken hem de bilgilerinizin de daha güvenilir gizli kalmasını sağlamaktadır.
4/a hizmet dökümü alabilirler.
HİZMET DÖKÜMÜ,5510 Sayılı Kanun yürürlüğe Girdiği 01.01.2008 tarihinden itibaren eski 506 sayılı sosyal sigortalar kanunu tabi çalışan ssk'lıların "SSK Hizmet Dökümü" alma işlemleri 5510 Sayılı kanun yürürlüğe girdiği tarihten sonra "4/A Hizmer Dökümü" olalarak değişmiştir.4/A Hizmet Dökümü olarak internetten sitemiz aracılığıyla 4/a HİZMET DÖKÜMÜ almak isteyen ziyaretçilerimiz
Yukarıdaki linki tıklayarak ulaşacağınız e-devlet adresinde açılan pencereden kişisel kimlik bilgilerinizi ve şifrenizi doldurarak 4/a Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet sistemi üzerinden de 4/a Hizmet Dökünüzüzü sorgulayabileceksiniz.

4/a Hizmet Dökümümü Nasıl Alabilirim?

HİZMET DÖKÜMÜ İÇN TIKLAYINIZ

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor
Nüfus kağıdınızdaki bilgilere göre SGK Hizmet dökümü almanız için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız..
Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra form’daki alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurdukdan sonra “SORGULA” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki resimdeki gibi sayfa açılacaktır. Açılan sayfa soldaki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra 4/a Hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.
sgk 4a hizmet dökümü,sosyal güvenlik kurumu 4a hizmet dökümü,4/a hizmet döküm, 4/A Hizmet Dökümü, 4/a hizmet sorgulama, 4a Hizmet Dökümü, 4ahizmet, e 4a hizmet sorgulama, esgk 4a hizmet dökümü, esgm 4a hizmet dökümü, hizmet 4a, hizmet döküm 4/a, hizmet dökümü 4a, s4a hizmet, ssk 4a hizmet dökümü

HGS