Hizmet Bilgisi Sorgulama

SGK Hizmet Bilgisi Sorgulama işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren Hizmt Sorgulamaları artık şifresiz olarak yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SSK Hizmet Bilgisi döküm i uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi girerek Hizmet Bilginizin Dökümünü alabilirsiniz.

SGK HİZMET BİLGİSİ DÖKÜMÜMÜ NASIL ALABİRİM
Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

SGK Hizmet Bilgisi Almak için

TIKLAYANIZ

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Açılan sayfanın sağ kısmında ki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra SSK Sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz ekranın sağ kısmında PDF yazan yere tıklayarak SGK Hizmet Dökümünüzü Alabilirsiniz.
hizmet bilgisi,hizmet bilgisi sorgulama,ssk hizmet bilgisi,sgk hizmet bilgisi,bağkur hizmet bilgisi,sigortalı hizmet bilgisi,4a hizmet bilgisi,4b hizmet bilgisi,emeklilik hizmet bilgisi

HGS